Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

pénzváltok

#1487613 Ibiza Előzmény: #1487612

Nem vagyok semmilyen méretű barátod mert utálom a bunkókat, azokat akiknek semmilyen tartásuk stilusuk sincs..mindezt nulla tudás mellett.
A stilusod gondolom elmegy a saját kulturkörödben de nem a balkánon vagy a közelkeleten vagy.
Nem EUhoz csatlakozással leszel európai. Szedd össze egy kicsit magad ez nem a Pf.
Fuss neki újra, lehet egy csiszolatlan békasó vagy csak belegabalyodtál a helyzetbe.

pénzváltok

#1487612 Illuzio Előzmény: #1487606

Fejezdd be ezt a lekezelő stílusodat kisbarátom, te is ugyan az a bunkó maradtál, amilyen a pf-en volltál. Az öreg barátod elbaszott valamit és nem hajlandó elismerni, hogy hibázott. Nem ismerős ez a hozzáállás neked?

pénzváltok

#1487608 Ibiza Előzmény: #1487602

Most adtam el EURt 421.30nál.
vagy felmegy vagy le. :) ahogy a chartosok szokták rajzolni.

pénzváltok

#1487606 Ibiza Előzmény: #1487604

fejezd már be a bunkó stilust, nem PFen vagy És ne öregezzél senkit, a kor nem erény, ráadásul lehet te 20 vagy de nem biztos leszel 30..
Vagy tanulj vagy tegyél hozzá a forumhoz..

pénzváltok

#1487604 Illuzio Előzmény: #1487602

"először is köszi h elismerted h a vétei 405 volt, ez így lehetett ebből láthatod h igazat mondtam a 406-407" - "először is köszi h elismerted h a vétei 405 volt, ez így lehetett ebből láthatod h igazat mondtam a 406-407-tel, de tömeg nem volt sehol egyébként a károly krt és környéke, és nem fogytak ki az ájróbol sehol egyébként en eladni akartam" .Utoljára, te szerény képességü betanított majom, mi volt kiírva a valutaváltó táblájára? Eladás....€-Vétel.... €. Eladni szerettél volna vagy venni? Remélem sikerült a végére eldöntened. Egy biztos, hogy nagyon instabil és zavarodott vagy.

pénzváltok

#1487602 Spade Előzmény: #1487600

na még utoljára debilke én ezt írtam

" igen vételi volt írtam is h"Lófaszt volt itt ájro vételi pánik",

te erre azt hitted h 406-407-ért akartam venni mert nem tudod h mi a vételi a pénzváltónál, egy igazi debil vagy hiába is magyarázod. Hát sztem amilyen érelmeszesedett vagy az apám lehetnél persze ahhoz genetika is kéne. Szal pá, nem érdekel a bideni vergődésed és kimagyarázásod, gondolom többször hasraestél már a lépcsőn is

Csak kerdeseim lennenek.…

#1487601 Röné

Csak kerdeseim lennenek...

Ki tudja megmondani, hogy mi varhato a jovoben ?

Varhato allamcsod ?

Meg nindig biztonsagos allampapirba fektetni ? Meddig lesz biztonsagos allam papirba fektetni ? Van biztonsagosabb befektetes?

Meddig fog meg emelkedni az Euro ? Ha megkapjuk az unios penzeket novemberben, akkor valoszinuleg az euro lesz megint 370 ft korul?



pénzváltok

#1487600 Illuzio Előzmény: #1487598

Figyelj te vén szaros, eladni akartál, de nem tetted (ezt kikérted magadnak) mi van kiírva Te fasz? ennyiért veszem, ennyiért adom.! Ő bizonyára olcsóbban adja, mint az MNB közép? Idióta. Épp ideje visszavonulnod. A pf-en is elég nagy pöcs voltál anno.

pénzváltok

#1487598 Spade Előzmény: #1487597

a vételi árfolyam te szerencsétlen mindig a pénzváltó szempontjából értendő, te tényleg ekkora hülye vagy ehhez?, eseleg majd ha megtanulsz olvasni akkor olvasd el mi van a pénzváltó árfolyam táblájára írva. Téged le sem kell nyomnom te magad lenyomod, azt javaslom inkább ne olvass engem mert semmit nem értesz meg belőle, és főleg ne szólj hozzám, mert hülyékkel nem vitatkozom még összekevernek veled

pénzváltok

#1487597 Illuzio Előzmény: #1487594

Te egyre súlyosabb eset vagy, akkor nem adtad el, és akkor mivan? Azt állítottad, 405-406-ért lehet venni, ami nem igaz. Annyiért eladni lehet és NEM VENNI. Probálsz mindenkit lenyomni, közben olyan sötét vagy mint egy vödőr korom.

pénzváltok

#1487594 Spade Előzmény: #1487587

Azért ha kicsit tudnál magyarul érezhetnéd a különbséget az eladni akartam és az eladtam között, tehát már ezzel posiarc vagy . Másodszor ennek fontos jelzése volt aznap, nem véletlenül nézem meg minden nap.. de tőlem nem tudod meg azért is irtam be h akinek van esze az kitalálja, de ez nem te vagy persze nem is tételeztem fel ilyet rólad, soha.Mert sztem te még kocavadász se vagy ebben a témában, mert még az életben nem írtál be pozit csak okoskodsz meg köcsögösködsz

Karagich István interjú

#1487592 Koffein

A piac lecsap, amikor azt látja, hogy a döntéshozók bizonytalanok. Kamatemelés után megállunk, kifizetési stop után adócsökkentési ígéretet teszünk, szorult költségvetési helyzetben késlekedik az uniós megegyezés, ez értelmezhetetlen kuruckodós következetlenség.

https://forbes.hu/interju/forint-befektetes-karagi...

pénzváltok

#1487587 Illuzio Előzmény: #1487544
"egyébként en eladni akartam." Igen professzor úr:) akkor kaptál érte 406-407-et, de ha venni szerettél volna (leváltani a szaros forintodat), akkor 425- 428-at kellet volna adnod érte /€. Igen és megint bebizonyítodtad, mekkora popsiarc vagy.

elkezdődött

#1487584 Ibiza Előzmény: #1487581

Maradj mert érdekes a Te véleményed is. Csak adjatok egy kis formát a cuccnak. Tudom, most jön mindenki az utolsó hozzászóló akar lenni.
Beirod aki érti érti aki nem az nem. Mindenki csak egy vélemény.
A pénzváltók nem pánikolnak.. csak kihasználják a lehetőséget..lehúzták az ukránokat meg a kapkodókat... kinaiak is beszálltak kevés a kes.. meg ők is váltogatnak..10-20% pénzromlás az már sok.. 1-3%ot még benyel az ember de többet nem. Most azokat a befektetéseket kell megkeresni amik nem emelkednek vagy csökkennek.
Már nem is váltják ukrán pénzt és hatalmas árrést használnak.
Már Magyarország 10-15% a ukrán menekült...a 60% ukrán az elmondása szerint nem akar soha többet visszamenni.
Szerdán eldől kapunk vagy sem EUs zsetont.. mehet a betli..mire játszunk..igen vagy nem.. ha nem akkor lesz egy kemény csúcs..ha igen akkor is egy gyors letörés..
Gondolkodom azon 20% EUR h-k átvált és veszek részvényt..
Ha nem kapjuk meg a zsetont akkor még 20% EUR átvált és -20-40%on veszek részvényt. 1-2 éves befektetés. Ha emelkedik a részvény az eur meg lejjebb megy szép nyereség kerekedhet.



elkezdődött

#1487581 Spade Előzmény: #1487577

nem alázlak mert erős kihívásokkal küzdesz, a huf árfolyamról amit írtál arra vagy büszke ? erre már középsuliban is karót nyelnél., most mit kezdjek veled,? jöjjek a pénzkínálat differenciál egyenletével? minek ? egyik szót se érted, a te szinted a gyurcsányi hamleti kérdés, 2*3 az 6 vagy nem 6. Ibizának igaza van gyerekes ez az egész b+ röhejes mekkora kamu vagy Én léptem a vitából

elkezdődött

#1487580 Ibiza Előzmény: #1487577

csak nyomjátok. Elég gyerekes.
Mennyivel jobb ha érvelgettek..csiszolgatjátok a véleményt.