Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

elkezdődött

#1487584 Ibiza Előzmény: #1487581

Maradj mert érdekes a Te véleményed is. Csak adjatok egy kis formát a cuccnak. Tudom, most jön mindenki az utolsó hozzászóló akar lenni.
Beirod aki érti érti aki nem az nem. Mindenki csak egy vélemény.
A pénzváltók nem pánikolnak.. csak kihasználják a lehetőséget..lehúzták az ukránokat meg a kapkodókat... kinaiak is beszálltak kevés a kes.. meg ők is váltogatnak..10-20% pénzromlás az már sok.. 1-3%ot még benyel az ember de többet nem. Most azokat a befektetéseket kell megkeresni amik nem emelkednek vagy csökkennek.
Már nem is váltják ukrán pénzt és hatalmas árrést használnak.
Már Magyarország 10-15% a ukrán menekült...a 60% ukrán az elmondása szerint nem akar soha többet visszamenni.
Szerdán eldől kapunk vagy sem EUs zsetont.. mehet a betli..mire játszunk..igen vagy nem.. ha nem akkor lesz egy kemény csúcs..ha igen akkor is egy gyors letörés..
Gondolkodom azon 20% EUR h-k átvált és veszek részvényt..
Ha nem kapjuk meg a zsetont akkor még 20% EUR átvált és -20-40%on veszek részvényt. 1-2 éves befektetés. Ha emelkedik a részvény az eur meg lejjebb megy szép nyereség kerekedhet.



elkezdődött

#1487581 Spade Előzmény: #1487577

nem alázlak mert erős kihívásokkal küzdesz, a huf árfolyamról amit írtál arra vagy büszke ? erre már középsuliban is karót nyelnél., most mit kezdjek veled,? jöjjek a pénzkínálat differenciál egyenletével? minek ? egyik szót se érted, a te szinted a gyurcsányi hamleti kérdés, 2*3 az 6 vagy nem 6. Ibizának igaza van gyerekes ez az egész b+ röhejes mekkora kamu vagy Én léptem a vitából

elkezdődött

#1487580 Ibiza Előzmény: #1487577

csak nyomjátok. Elég gyerekes.
Mennyivel jobb ha érvelgettek..csiszolgatjátok a véleményt.

elkezdődött

#1487577 walex Előzmény: #1487574

Ez lenne az alázás, hogy az állítasaid meg lettek cáfolva tegnap és ma és ezek után még mindig osztod az észt nagyképűen? :)

Akinek van egy kis önkritikaja, az ilyenkor meghúzza magát és elgondolkozik. Te nem, folytatod ott, ahol abba hagytad hölye gyerek...

elkezdődött

#1487575 Spade Előzmény: #1487570

bizony bizony a tuggfyukkiikkel soha nincs baj soha nem is volt és soha nem is lesz, aztán felébredsz

elkezdődött

#1487574 Spade Előzmény: #1487573

te annyira butta vagy h az már fáj, csak h tudd lealáználak szinte bármilyen témában, az iq-ról már ne is beszéljünk szal vegyél vissza, egy felfújt luffancs vagy, nem is indokolom mert ahhoz is "hülye" vagy h megértsd amúgy aszittem gyurcsány a eligatzításon kisegít majd valami ötlettel

elkezdődött

#1487573 walex Előzmény: #1487567

Tegnap is bebizonyítottad, hogy hölye vagy, ma is, de még mindig nagy pofával tolod és a gerincnek nyoma sem...
Nem volt gyerekszobád vagy állandóan vertek?
Kérdezd meg a haverjaidat, hogy mi lesz.

elkezdődött

#1487570 prfecó Előzmény: #1487557

Még bivalybasznádon is tudják, hogy KSH -n keresztül a NAV még több dolgot megtud rólad. Nem a tuggyikkikkel van a baj , hanem a magyar hatóságokkal , Ombudsmanok olyan , de olyan biztosan védik az adatainkat , hogy már azt is tudni fogják , milyen ujságot olvasol a budin.

elkezdődött

#1487568 Spade Előzmény: #1487558

nagy fasz aki kitalálta h nem tartják az anonimitást a kérdőívben, sokkal kevesebb valódi adatot fognak így megtudni mint enéllkül pl. a vallást, nemzetiség stb

Ebben az országban te mé…

#1487563 walex Előzmény: #1487562

Ebben az országban te még hiszel ebben?!
Én nem. Lassan mindenhol már az ő embereik ülnek.

Azert az tudhatod, hivat…

#1487562 Ibiza Előzmény: #1487556

Azert az tudhatod, hivatalosan az adatokat nem kothetik össze, ombudsmanok orkodnek. Statisztikahoz csak ezt hasznalhatjak.

elkezdődött

#1487560 walex Előzmény: #1487557

1. Azért fontos a forint/euró árfolyam, mert továbbra is import az áruk nagy része. Minél szarabb a forint, annál drágább lesz minden. Minden forintos megtakarítás szépen elértéktelenedik, ezáltal aki forintban takarít meg, szépen kifosztják, elértéktelenítik a vagyonát, de ez is tetszik neked nyilvánvalóan, akárcsak a gazdáidnak...

2. Anonim, mi?
Azért van a levélben a címhez tartozó kód...
Azért kell megadni a munkáltatód nevét és egy csomó adatot, amihez semmi közük...
Személyi kérdőívnél már kell név is, ennyit a nagy anonimitásról.

Szívesen.
Ma is okosabb lettél.
Ennyi eszed van. Inkább néznél utána először a dolgoknak, de nem, egyből okoskodsz nagyképűen.

elkezdődött

#1487558 KawaBazsy Előzmény: #1487557

Én kitöltöttem, bár nem mentette el, h rohadjon meg.. Nagyon nem anonim, pontosan, személyhez rendelten kell megadni az adatokat.

elkezdődött

#1487557 Spade Előzmény: #1487556

te rugózol állandóüan az ájro árfolyamon, lehet h most összekevertelek a hollanddal, vedd úgy h a többiért ez járt neked.

Én úgy tudom h a népszámlálásadatai anonimek,(szal te vagy a "hülye" :)) persze tudjuk h ez mit jelent, de abban biztos vagyok ha számítógépen töltöd ki a tuggyukkik mindent is levesznek azonnal

Elkezdődött a népszámlál…

#1487556 walex

Elkezdődött a népszámlálásnak nevezett vagyonleltár készítés.
Csodálatos kérdések vannak ám, semmi köze a népszámláláshoz.
A kérdések nagy részére megvan náluk a válasz (NAV, Földhivatal, TB., stb.), teljesen felesleges az egész.
Tolvajoknak nem kötelező a vagyonnyilatkozatot rendesen kitölteni, de az állampolgároktól elvárják a valós kitöltést. Aki ellenáll, 200 ezer bünti.