Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

rángatja, rángatja megveszi majd beadja ...

#1490730 TrendMan

Érdekes rángatás volt tegnap az ezüst piacán, kirázás szagú.

Az a pf-es cikk is érdekes volt a hétvégén, miszerint ne add el a családi ezüstöt, mert most jön a nagy szárnyalás 30 dollárig - kivéve, ha leesik 18 dollárra.

Az előzetes elgondolások…

#1490045 TrendMan

Az előzetes elgondolások alapján minden nyersanyagot majd adni kell 2023-ban - kivéve az aranyat.

Érdekes, vajon ez az arany-ezüst párosban hogyan realizálódik majd, mert 2022-ben az ezüst túlteljesítő volt az aranyhoz képest.

200 napos mozgó átlag

#1489811 TrendMan Előzmény: #1488680

Közben az ezüst már túl van a 200 naposon, az arany pedig épp most ült fel 1815-nél.

Vajon mi jön most?

Ha a sokéves átlagot hozza, akkor január elejéig erősen fel, ott csinál egy csúcsot és vissza.

??

Érdekes a helyzet:Az ezü…

#1488680 TrendMan

Érdekes a helyzet:

Az ezüst az elmúlt időszakban túlteljesítette az aranyat, ezért már a 200 naposon van, közben az aranynak még kell 50 dodo addig.

Hogy lehet ezt vajon a legjobban lekereskedni?

Ezt a víziót meg tudom e…

#1487407 TrendMan Előzmény: #1487406

Ezt a víziót meg tudom erősíteni, itt:

https://www.finanzen.net/ futottam bele egy elemzésbe 2 hete, amely azt jósolta, hogy még év végéig új csúcsra megy az arany.

A negyedéves forduló elméletben lehetne itt is új fordulópont.

tavaly ősszel hallgattam…

#1487406 matgab Előzmény: #1487347

tavaly ősszel hallgattam egy podcastot, ami azt jósolta, hogy először egy brutális dollárerősödés várható, majd amikor már a dollár vásárló erejének megtartásában sem fognak bízni a befektetők, akkor pillanatok alatt egy nagyon nagy arany árfolyam emelkedés fog bekövetkezni...

Eddig - legalábbis a dollár erősödés bejött.

Az utóbbi időben mintha …

#1486923 TrendMan

Az utóbbi időben mintha az ezüst felülteljesített volna az aranyat.

Kerülték a kockázatkerülést?

Érdekes küzdelem zajlik …

#1486003 TrendMan

Érdekes küzdelem zajlik az arany/ezüst fronton, európai időben beadják, usa időben visszaveszik?

ezüst vétel ?

#1485434 TrendMan Előzmény: #1435654

Ezüst eddig szépen elrugaszkodott (arany is) és az áttétel nélküli ezüst certifikát valamennyire véd a forint gyengülés ellen is ...

ezüst vétel ?

#1435654 TrendMan

Állítólag most lehet, most lehet és kell ezüstöt venni, legalábbis a verebek ezt csiripelték néhány napja.

Kivi vagyok néhány hónapos távlatban ez beigazolódik-e ...

Jó kis arany short beszá…

#944682 TrendMan

Jó kis arany short beszállót nem sikerült ma felvennem, mert a kritikus 20 percben nem engedett be a banki rendszer.

Baz +++

10 éves amerikai kötvényhozamok vs arany

#908495 TrendMan Előzmény: #907107

Rosszul gondoltam, de előtte már jól eladtam a longot.

Hehe :)

Érdekes ez a pálya, amit az arany ma leírt.

Innen jelenleg bármi lehet ...