Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#148276 izolta Előzmény: #148273

máshol -200k-t vártak

S bár hónapok óta csökken a szám, azért ez nem felfele ívelő gazdasági aktivitást jelez - legalábbis az elkövetkező pár hónapra.

Re: nincs cím

#148265 BudFox Előzmény: #148247

szerencsére 1000 pont nem lett..bár még lehet :D

MOL megy le...Richtert ha megöntik akkor vége.

Re: nincs cím

#148244 BudFox Előzmény: #148239

még jó hogy nem ugráltam ki a shortjaimból...egy részén bukó lett volna :P..

lehet igy is ki kell ugrani ha jönnek az adatok....most az egyszer lezúghatna adat érkezéskor..

Re: nincs cím

#148239 BudFox Előzmény: #148203

na most értem vissza...1 órán át ellenőrnél voltam :D

előtte majdnem kiugrottam a shortokból..mire visszajövök meg látom hogy szépen kezdünk lecsorogni...

Re: nincs cím

#148229 akpo7 Előzmény: #148210

300 felett kicsivel mar ranyitottam egy pakk shortot, 400nal is allok.

Tegnapi longbol sajnos korabban szalltam ki, mint kellett volna. Richterrel nem szamoltam.