Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #148239

még jó hogy nem ugráltam ki a shortjaimból...egy részén bukó lett volna :P..

lehet igy is ki kell ugrani ha jönnek az adatok....most az egyszer lezúghatna adat érkezéskor..