Re: nincs cím 2009. november 4. 13:54 BudFox Előzmény: #148239 még jó hogy nem ugráltam ki a shortjaimból...egy részén bukó lett volna :P.. lehet igy is ki kell ugrani ha jönnek az adatok....most az egyszer lezúghatna adat érkezéskor..