Komédia vagy tragédia?
ATH ra vivő shortrázás :D
Komédia vagy tragédia?
ATH ra vivő shortrázás :D
kis pakkom van csak, de em vagyk mohó :)
műsor lesz :)
no ige, epdig viccelődtél is velem, ami fájt a lelkemek...:(( :))
Res alatt varja meg egy pakk. 300ast zarhattam volna 200 alatt. :(
:) megbeszéltük
máshol -200k-t vártak
S bár hónapok óta csökken a szám, azért ez nem felfele ívelő gazdasági aktivitást jelez - legalábbis az elkövetkező pár hónapra.
Nézd meg a várt adatokat a Forexcalendar -on...nagy mutyinak néz ki ez is...szerintem bezúgatják adatok után a világot..
zárás előtti sc-be majd beleadunk :))
szerencsére 1000 pont nem lett..bár még lehet :D
MOL megy le...Richtert ha megöntik akkor vége.
Miféle ízetlen tréfa hogy beadják ezeket a remek papírokat?
+os futikra negatív kt, ezt nem igazán értem.
:)) 700pont emelkedés megvolt az aljától :)
még jó hogy nem ugráltam ki a shortjaimból...egy részén bukó lett volna :P..
lehet igy is ki kell ugrani ha jönnek az adatok....most az egyszer lezúghatna adat érkezéskor..
na most értem vissza...1 órán át ellenőrnél voltam :D
előtte majdnem kiugrottam a shortokból..mire visszajövök meg látom hogy szépen kezdünk lecsorogni...
pfff Én nekem nem vitték el a longom :((