Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

mostanában nem írtam, de…

#1486172 matgab Előzmény: #1407824

mostanában nem írtam, de nem is voltam olyan aktív kereskedő.

Kicsit a kriptókkal szórakoztam.

Épp tegnap éjfélkor vásároltam nagyobb mennyiségű Cardano-t és Solana-t.

Erre 2 órával később összezuhant az egész kripto piac...

Továbbra is hozom a formám.

Hát még én, hogy meglepő…

#1407824 matgab Előzmény: #1407619

Hát még én, hogy meglepődtem...

KULR azóta ment 31%-ot, a MUX is vagy 10-et, Az intel kevesebbet, a CLEU meg esik naponta 10-20%-ot...

De meglepődtem, rákattin…

#1407619 Fornit

De meglepődtem, rákattintottam az új hozzászólásokra, és egy hatalmas műfasz képe jelent meg.

Ezek a spammerek már a létező topicokba is belepiszkítanak.

Jual Alat Bantu Sex 082227275575 Alat Bantu Wanita Sex Toys

#1394175 eldhawi

[QUOTE=rahayushop;39351259][B][CENTER][SIZE="5"][COLOR="Red"]AGEN SEXTOYS INDONESIA
WA . +62822 2727 5575[/COLOR][/SIZE][/CENTER][/B]





[B]Dildo Tempel Telur Getar Standar merupakan alat bantu sex wanita yang didesain menyerupai Mr.P berbahan TPE berkualitas tinggi dan medis ini tidak beracun serta aman digunakan.



Ukuran :



Panjang : 21 cm
diameter : 4 cm
daya : baterei 4 biji



Alat ini juga memiliki tekstur lembut, halus dan fleksibel serta dapat memberikan sentuhan realistis, sehingga Anda dapat merasakan kenikmatan visual & seksual yang sangat baik. Terdapat suction cup atau suction base yang berfungsi untuk memudahkan Anda dalam menggunakannya.[/B]






[B]Pemesanan & Kontak Kami WA/SMS <=> [B][COLOR="DarkOrange"][SIZE="4"]082227275575[/SIZE][/COLOR][/B]



FORMAT ORDER :
Nama :
Alamat Lengkap :
Kelurahan :
Kecamatan :
Kota :
No. Hp :



*-* Happy shopping *-*



MELAYANI PEMESANAN SELURUH KOTA DI INDONESIA DAN LUAR NEGERI[/B]



Medan, Surabaya, Bandung, Jogja, Pati, Bogor, Bali, Banda Aceh, Sumatra Utara, Pekanbaru, Riau, Batam, Padang, Sumatra Barat, Jambi, Palembang, Sumatra Selatan, Pangkal Pinang ,Bangka Belitung, Bengkulu, Bandar Lampung, Tangerang, Banten, Bekasi, Cirebon, Tasikmalaya, Jawa Barat, Semarang, Cilacap, Purwokerto, Jawa Tengah, Madura, Probolinggo, Mojokerto, Malang, Madiun, Kediri, Jawa Timur, Denpasar, Pontianak, Kalimantan Barat, Banjar Masin, Kalimantan Selatan, Palangkaraya, Kalimantan Tengah, Balikpapan, Samarinda,Tarakan, Kalimantan Timur, Palu, Sulawesi Tengah, Makassar, Sulawesi Selatan, Kendari, Sulawesi Tenggara, Manado, Sulawesi Utara, Mamuju, Sulawesi Barat, Gorontalo, Ambon, Ternate, Maluku Utara, Mataram, Nusa Tenggara Barat, Kupang, Nusa Tenggara Timur, Sorong, Timika, Jayapura, Papua Barat, Malaysia, Taiwan, Hongkong, singapore, Vietnam, China, Jepang/japan[/CENTER][/QUOTE]




UPST

#1392631 matgab Előzmény: #1386264

Intel Sibanye, KULR, MUX eladás.

CLEU vétel. CLEU vétel.CLEU vétel.CLEU vétel.

All in mondhatnánk. A faszom, nincs olyan, hogy hír nélkül egy adósság nélküli , profitot termelő céget, amiben 3,5 USD/ részvény cash van beverjenek két nap alatt 2,5 USD-ről 1 USD-ig normál körülmények között!!

PBR

#1385828 matgab Előzmény: #1385617

fúú bazzeg majdnem beadtam ma premarketen a maradék upstart eladást 43.15-nél, de szerencsére közbejött egy meeting és nem vittem végig a tranzakció jóváhagyását...:-)

PBR

#1385605 matgab Előzmény: #1384870

Kicsit bizonytalan vagyok, hogy merre fog menni az olajárfolyam, 115-ről vissza szokott pattanni mostanában, ráadásul a PF-en is mindenki lefelé várja... Tehát jöhet az embargo bejelentése.

Eladtam a PBR-t emiatt, ha felfelé megy, akkor megpróbálom visszavenni. Ha lefelé, akkor is.

A CPE és a RIG megmaradt -hogy azért ne maradjak ki a buliból teljesen.

K+S

#1384870 matgab Előzmény: #1384717

a kripto világ a maga 15-50%-os napon belüli emelkedesevel nyugtázta h matgab elhagyta tegnap a coinbase-t..

K+S

#1384717 Koffein Előzmény: #1384706

neee :D én is Raffis vagyok és részvényes is.. akkor orosz ukrán részesedés kuka, leírás, csőd.. :))

K+S

#1384706 matgab Előzmény: #1384705

insider info: Raffiba utaltam... :-)

Áhh, nem hiszem, hogy gond lenne ott az orosz és ukrán részesedéssel... :)

K+S

#1384705 Koffein Előzmény: #1384658

édesjóistenem, miután a faktor kivégezte a kirptó piacot, most ugyanazzal a pénzel kivégzed a bankokat is? :)))

K+S

#1384658 matgab Előzmény: #1383596

Azért nem gondoltam volna, hogy egy Upstart-on, ami esett 55%-ot a vételemet megelőzően- a vételem után- úgy , hogy jobb bevételt és EPS-t jelentett, mint vártak- esik még 25%-ot...

A faktor erős.

Viszont a kriptokkal mákom volt, épp május 5-én adtam el az utolsó GALA-t és május 8-án a IMX-et , amiket USDT-be váltottam és tegnap még vissza tudtam 0,9977-nél váltani az USDT-t EUR-ra.

Most tartok a kripto és a hozzájuk köthető kripto cégek teljes összeomlásától, ezért még a coinbase-ről is kipucoltam az összes kriptos EUR-omat (sajnos 20% minuszt így is realizálni kellett) és visszautaltam a bankba...

Majd ha megnyugszik egyszer talán a piac, akkor visszatérek.

De még túl mélyen él bennem a Lehmann Brothers esete (pedig olyan részvényem nem is volt), meg anno a 2000-es évek dotcom lufi durranását is láttam.