Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon 2010. október 28. 15:31 Sly-- Előzmény: #319442 Szerintem is szép az ábra, de most úgy gondolom, elég közel van már az a nov.15., így kénytelen leszel drágábban vásárolni....:-)))