Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé

fisher Előzmény: #277551

Üdv!

Én már másfél hete kis tételben vásárolgatom.:)

1-1,5 hónap és megint 1000 Ft magasságában lesz szerintem.

1.: technikailag trenderősítő éknek látszik

2.: Hétfőtől jelentésszezon amerikában. Legutóbb is a szektortársak jelentése cibálta fel 1100-ig.

3.: stb...:)