Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé

bargain_hunter Előzmény: #277915

Hát nekem még csak a kezdő pakkom van meg, de az én célom is pár százezres

darabocskás pakk felépítése. :-)

Megrajzoltam a következő félévre a chartot.

Nálad is azt mutatja, a következő betöltetlen rés betöltését?

Azt megcsinálná, akkor meg is valósulhatna a tavaly novemberben közreadott

várakozásom szerinti célár.

Az innen nagyon szép lenne, ha év végéig megcsinálná.

Bizakodjunk.:-)