Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé
bargain_hunter Előzmény: #277915Hát nekem még csak a kezdő pakkom van meg, de az én célom is pár százezres
darabocskás pakk felépítése. :-)
Megrajzoltam a következő félévre a chartot.
Nálad is azt mutatja, a következő betöltetlen rés betöltését?
Azt megcsinálná, akkor meg is valósulhatna a tavaly novemberben közreadott
várakozásom szerinti célár.
Az innen nagyon szép lenne, ha év végéig megcsinálná.
Bizakodjunk.:-)