Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #307739na ez az!...hír lenne aktuális!
akik meghúzták 870-ről, csak tudnak valamit...ahogy a magyar piacot ismerem...
na ez az!...hír lenne aktuális!
akik meghúzták 870-ről, csak tudnak valamit...ahogy a magyar piacot ismerem...