Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába 2010. szeptember 29. 9:23 Zabás Előzmény: #308245 szép, mondhatom, előtte jól beparáztattak 909-el, még, jó hogy nem 900 alá zárt, akkor a stopom is aktiválódott volna