Re: nincs cím
Chaby Előzmény: #403519egy kicsit megkeveredtem :)
több ilyen reklamácót olvastam, és a másikból hiányoltam a képeket
http://minden-amijoo.blogspot.com/2009/11/ehhez-nincs-mit-hozzafuzni.html
egy kicsit megkeveredtem :)
több ilyen reklamácót olvastam, és a másikból hiányoltam a képeket
http://minden-amijoo.blogspot.com/2009/11/ehhez-nincs-mit-hozzafuzni.html