én még magyar néptáncban is láttam hasonló időst,aki úgy tolja még,hogy tanitani sem lehetne -20 éves izületekkel sem jobban:)
én még magyar néptáncban is láttam hasonló időst,aki úgy tolja még,hogy tanitani sem lehetne -20 éves izületekkel sem jobban:)
ez az északi idős,nagyon jól táncol,bemenne egy house partyra 50-en csak néznék:)
nagyon ruganyos,jó ritmusérzéke lehet,látszik a mozgáskulturájából-saját népzenéjére is:)
Bill és Sam, két idős barát, minden nap találkoztak a parkban, etették a galambokat, csodálták a mókusokat és megtárgyalták a világ dolgait.
Egy nap Bill nem jelent meg. Sam eleinte arra gondolt, hogy közbejött valami, talán meghűlt, vagy ilyesmi. Mikor már egy hét is eltelt, Sam elkezdett aggódni. Mivel csak a parkban szoktak találkozni, Sam nem tudta hol lakik Bill, így nem tudta kideríteni mi történt a barátjával. Eltelt egy hónap és Sam már arra gondolt, hogy legutóbb utoljára látta idős barátját.
De egy hónap elteltével - láss csodát - Bill megjelent. Sam nagyon izgatott és boldog volt ismét látni őt és ezt közölte is öreg barátjával. Majd megkérdezte:
-Az Isten szerelmére, Bill, mi történt veled ?
Bill válaszolt:
-Börtönben voltam !
-Börtönben ?? Miért ?
-Nos, - mondta Bill - ismered Maryt, azt a csinos szőke pincérnőt abban a kávéházban ahova szoktam időnként járni ?
-Igen, emlékszem rá. Mi van vele ?
-Nos, beperelt, mondván, hogy megerőszakoltam és ezért 89 éves létemre olyan büszkeség töltött el, hogy a bíró kérdésére bűnösnek vallottam magam. És akkor az az átkozott bíró 30 nap börtönt sózott rám... hazudozásért !....:))))
Két döglégy ül a friss kutyasz@ron, az egyik hirtelen fingik egy nagyot.
Mire a másik: - bazzeg, nem zavar hogy éppen eszem!
Az orvos hosszú vizsgálatsor után latinul lediktálja a diagnózist az asszisztensének.
- Mondja doktor úr – kérdi a rémült beteg –, ez valami ritka betegség?
- Dehogyis! – nyugtatja az orvos. - Tele vannak vele a temetők.
Hogy hivják azt akinek a pálinkája egy vicc?
-
-
-
-Ennek a felese tréfa! :D
"Hirdető neve: Orbán Viktor
Eladó egy HAZA-2011 rendszámú gépjármű. Egy éve vettem, azóta csak lejtőn hajtottam. A fékeket kiiktattam. Gáz van, de csak ha tüntetnek.
A kormánnyal van egy kis gond, teljesen irányíthatatlan. Állandóan a szakadék felé fordul, de én ragaszkodom hozzá. Önfényező funkcióval rendelkezik.
A sebességváltón öt fokozat van hátra, egy előre. Felkapcsolni lehet, leváltani nem.
Az ülések a saját ízlésemnek megfelelően vannak kialakítva, 2/3-1/3 arányban dönthetőek. A GPS-t elnémítottam, nekem ne mondja meg senki, merre menjek.
Nagyon jól parkolható mozgássérült helyre.
Biztonsági berendezések: ABS, PPS, TEK.
Extrák:
- motortérben bordázott ékszíjjártó (erősen csúsztat),
- narancsillatú Wunderbaum,
- Lázerdetektor rendőrök ellen,
- belső tükrön egy kövér bolsi-balsi baba,
- kalaptartón bólogató kutya (cserélhető Schmitt fejjel),
- CD lejátszó, telepített műsortárral: Handel-Messiás, Horváth Pista-Hej rugó, rugó, Zorán-Kell ott fenn egy ország.
Üzemanyag fogyasztás: nem számít, enyém az egész MOL.
Irányár: IMF hitelre devizakárosultaknak féláron!
Jelige: Ámokfutó
Ui.: Majd' elfelejtettem: a csomagtartóban van tízmillió utas, velük nem kell foglalkozni."
jaj de jót röhögtem... :D
Két aggastyán, miután kissé beittak, elhatározták elmennek a kupiba. A
madám, látván kikkel van dolga,végignézi őket, elmegy a szobalányhoz és
utasítja:
- Menj tegyél be két felfújt guminőt egy-egy szobába az ágyba. Ezek jó
részegek, nem veszik majd észre a különbséget, meg minek fárasszam a
lányaim hiába.
Ezek után betessékeli az aggastyánokat a szobákba, tegyék kedvükre,amiért
ide jöttek.
Haza menet az úton megszólal az egyik öreg:
- Azt hiszem az én nőm már halott volt.
- Hogy-hogy, halott?! Honnan képzeled ezt?
- Hát, meg sem mozdult szeretkezés közben!
- Lehetett volna rosszabb is! Azt hiszem az enyém egy boszorkány volt!
- Boszorkány?! Honnan veszed ezt?
- Tudod, még a bemelegítés alatt picit beleharaptam a fenekébe, erre
szembefingott és kiszállt az ablakon! Ráadásul magával vitte a műfogsorom
is!
Zseniális. Forrás:
Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.
Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, ****anyját, aztlátogatja, ****fával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, ****égővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, ****nakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.
Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.
Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.
Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, ****drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, ****élet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.
Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!
Svéd kisgyerek szalad az anyukájához kezében egy békával:
- Képzeld anya, ez a béka kimondja a nevem, ha összenyomom a hasát.
- Jól van Björk, hagyjad, eredj inkább játszani...
A radiológus magához hívatja a beteget:
- Van egy jó és egy rossz hírem,melyiket mondjam először?
- A rosszat, doktor úr!
- Rendben. A röntgenfelvételén
egy nagy kiterjedésű,rosszindulatú tumor látszik.
- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?
- Photoshoppal el tudom tüntetni.....