Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#458712 Sumér harcos Előzmény: #458711

én még magyar néptáncban is láttam hasonló időst,aki úgy tolja még,hogy tanitani sem lehetne -20 éves izületekkel sem jobban:)

Re: nincs cím

#458711 Sumér harcos Előzmény: #456977

ez az északi idős,nagyon jól táncol,bemenne egy house partyra 50-en csak néznék:)

nagyon ruganyos,jó ritmusérzéke lehet,látszik a mozgáskulturájából-saját népzenéjére is:)

Bill és Sam, két idős ba…

#458654 kosami

Bill és Sam, két idős barát, minden nap találkoztak a parkban, etették a galambokat, csodálták a mókusokat és megtárgyalták a világ dolgait.

Egy nap Bill nem jelent meg. Sam eleinte arra gondolt, hogy közbejött valami, talán meghűlt, vagy ilyesmi. Mikor már egy hét is eltelt, Sam elkezdett aggódni. Mivel csak a parkban szoktak találkozni, Sam nem tudta hol lakik Bill, így nem tudta kideríteni mi történt a barátjával. Eltelt egy hónap és Sam már arra gondolt, hogy legutóbb utoljára látta idős barátját.

De egy hónap elteltével - láss csodát - Bill megjelent. Sam nagyon izgatott és boldog volt ismét látni őt és ezt közölte is öreg barátjával. Majd megkérdezte:

-Az Isten szerelmére, Bill, mi történt veled ?

Bill válaszolt:

-Börtönben voltam !

-Börtönben ?? Miért ?

-Nos, - mondta Bill - ismered Maryt, azt a csinos szőke pincérnőt abban a kávéházban ahova szoktam időnként járni ?

-Igen, emlékszem rá. Mi van vele ?

-Nos, beperelt, mondván, hogy megerőszakoltam és ezért 89 éves létemre olyan büszkeség töltött el, hogy a bíró kérdésére bűnösnek vallottam magam. És akkor az az átkozott bíró 30 nap börtönt sózott rám... hazudozásért !....:))))

Két döglégy ül a friss k…

#458547 Fornit

Két döglégy ül a friss kutyasz@ron, az egyik hirtelen fingik egy nagyot.

Mire a másik: - bazzeg, nem zavar hogy éppen eszem!

Re: jót röhögtem...

#458536 kosami Előzmény: #458317

Az orvos hosszú vizsgálatsor után latinul lediktálja a diagnózist az asszisztensének.

- Mondja doktor úr – kérdi a rémült beteg –, ez valami ritka betegség?

- Dehogyis! – nyugtatja az orvos. - Tele vannak vele a temetők.

Re: jót röhögtem...

#458317 matgab Előzmény: #458230

Hogy hivják azt akinek a pálinkája egy vicc?

-

-

-

-Ennek a felese tréfa! :D

jót röhögtem...

#458230 El Kebir

"Hirdető neve: Orbán Viktor

Eladó egy HAZA-2011 rendszámú gépjármű. Egy éve vettem, azóta csak lejtőn hajtottam. A fékeket kiiktattam. Gáz van, de csak ha tüntetnek.

A kormánnyal van egy kis gond, teljesen irányíthatatlan. Állandóan a szakadék felé fordul, de én ragaszkodom hozzá. Önfényező funkcióval rendelkezik.

A sebességváltón öt fokozat van hátra, egy előre. Felkapcsolni lehet, leváltani nem.

Az ülések a saját ízlésemnek megfelelően vannak kialakítva, 2/3-1/3 arányban dönthetőek. A GPS-t elnémítottam, nekem ne mondja meg senki, merre menjek.

Nagyon jól parkolható mozgássérült helyre.

Biztonsági berendezések: ABS, PPS, TEK.

Extrák:

- motortérben bordázott ékszíjjártó (erősen csúsztat),

- narancsillatú Wunderbaum,

- Lázerdetektor rendőrök ellen,

- belső tükrön egy kövér bolsi-balsi baba,

- kalaptartón bólogató kutya (cserélhető Schmitt fejjel),

- CD lejátszó, telepített műsortárral: Handel-Messiás, Horváth Pista-Hej rugó, rugó, Zorán-Kell ott fenn egy ország.

Üzemanyag fogyasztás: nem számít, enyém az egész MOL.

Irányár: IMF hitelre devizakárosultaknak féláron!

Jelige: Ámokfutó

Ui.: Majd' elfelejtettem: a csomagtartóban van tízmillió utas, velük nem kell foglalkozni."

jaj de jót röhögtem... :D

Két aggastyán, miután ki…

#458161 taresz

Két aggastyán, miután kissé beittak, elhatározták elmennek a kupiba. A

madám, látván kikkel van dolga,végignézi őket, elmegy a szobalányhoz és

utasítja:

- Menj tegyél be két felfújt guminőt egy-egy szobába az ágyba. Ezek jó

részegek, nem veszik majd észre a különbséget, meg minek fárasszam a

lányaim hiába.

Ezek után betessékeli az aggastyánokat a szobákba, tegyék kedvükre,amiért

ide jöttek.

Haza menet az úton megszólal az egyik öreg:

- Azt hiszem az én nőm már halott volt.

- Hogy-hogy, halott?! Honnan képzeled ezt?

- Hát, meg sem mozdult szeretkezés közben!

- Lehetett volna rosszabb is! Azt hiszem az enyém egy boszorkány volt!

- Boszorkány?! Honnan veszed ezt?

- Tudod, még a bemelegítés alatt picit beleharaptam a fenekébe, erre

szembefingott és kiszállt az ablakon! Ráadásul magával vitte a műfogsorom

is!

Karácsonyi készülődés!

#458062 kosami

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, ****anyját, aztlátogatja, ****fával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, ****égővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, ****nakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknekte​k, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknekte​k, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, ****drága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, ****élet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt!

Svéd kisgyerek szalad az…

#458029 Fornit

Svéd kisgyerek szalad az anyukájához kezében egy békával:

- Képzeld anya, ez a béka kimondja a nevem, ha összenyomom a hasát.

- Jól van Björk, hagyjad, eredj inkább játszani...

Re: These Workers Trying to Stop a Crazy Machine Are Hilariously Ineffective

#458003 matgab Előzmény: #457711

A radiológus magához hívatja a beteget:

- Van egy jó és egy rossz hírem,melyiket mondjam először?

- A rosszat, doktor úr!

- Rendben. A röntgenfelvételén

egy nagy kiterjedésű,rosszindulatú tumor látszik.

- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?

- Photoshoppal el tudom tüntetni.....