Re: nincs cím
Sumér harcos Előzmény: #456977ez az északi idős,nagyon jól táncol,bemenne egy house partyra 50-en csak néznék:)
nagyon ruganyos,jó ritmusérzéke lehet,látszik a mozgáskulturájából-saját népzenéjére is:)
ez az északi idős,nagyon jól táncol,bemenne egy house partyra 50-en csak néznék:)
nagyon ruganyos,jó ritmusérzéke lehet,látszik a mozgáskulturájából-saját népzenéjére is:)