Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

kosami

Cigány elmegy az orvosához, hogy megtudja a vizsgálat eredményét, az orvos

azonban rossz hírrel fogadja:

- Nagyon sajnálom, de közölnöm kell Önnel, hogy cukros!

A cigány értetlenkedve dülleszti szemeit!

- Áz meg mit jelent doktor úr??

- Hát, hogy ön cukorbeteg!

- Cukor van a kezemben?

- Igen!

- Cukor van a lábamban?

- Igen!

- Cukor van a farkamban is?

- Igen!

; - Há akkó csessze meg, a Gázsi nem is ****, csak szeret nassolni!!!