Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Sigorszky

Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet

megfogni, egy jó arasznyit tévednek!

Az italt elhagyni jó dolog... sokkal rosszabb viszont, ha már nem

emlékszel, hol hagytad el.

A feleségemmel mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol

valamit.

Nem tudom mit kezdenék a feleségem nélkül. De akkor is olyan jó

rágondolni.

Fiatalabb koromban 4 hajlékony tagom volt és 1 merev. Ma négy merev és

egy hajlékony tagom van.

Hölgyeim! Ha már megkedvelték a koffeinmentes kávét és teát, a

cukormentes kólát, a nikotinmentes cigarettát, miért nem kedvelik az

impotenseket?

Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor

jut eszükbe a sör is.

Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak

vannak barátai.

Kurvára megy a pénz! - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más

hangsúllyal.