Hozzászólás
SigorszkyAzok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet
megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Az italt elhagyni jó dolog... sokkal rosszabb viszont, ha már nem
emlékszel, hol hagytad el.
A feleségemmel mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol
valamit.
Nem tudom mit kezdenék a feleségem nélkül. De akkor is olyan jó
rágondolni.
Fiatalabb koromban 4 hajlékony tagom volt és 1 merev. Ma négy merev és
egy hajlékony tagom van.
Hölgyeim! Ha már megkedvelték a koffeinmentes kávét és teát, a
cukormentes kólát, a nikotinmentes cigarettát, miért nem kedvelik az
impotenseket?
Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor
jut eszükbe a sör is.
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak
vannak barátai.
Kurvára megy a pénz! - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más
hangsúllyal.