Mi a különbség nő és férfi között? AL Bundy
Mi a különbség nő és férfi között? AL Bundy
A gyíklány megkérdezi az anyjától:
- Anya! Elmehetek moziba?
- Ne menjél kicsim, mert a mozi a síneken túl van, és a vonat levágja a farkadat!
- De hadd menjek!
Na o.k. elengedi az anyja. A gyíklány menne át a síneken, de amikor jön a vonat levágja a farkát. Semmi gond, mint köztudott, a gyíkoknak visszanő a farkuk. Másnap megint kérleli az anyját:
- Anyu! Hadd menjek discoba!
- Nem mehetsz, mert a vonat megint levágja a farkadat!
- De hadd menjek!
Az anya megint elengedi. Ahogy menne át a síneken előbb hátulról a lába közé veszi a farkát, hogy nehogy úgy járjon, mint az előbb. De nincs szerencséje, a vonat levágja a fejét.
Mi ebből a tanulság?
MINDEN NŐ ELVESZTI A FEJÉT, HA FARKAT ÉREZ A LÁBA KÖZÖTT!!
http://www.selfcontrolfreak.com/
EGÉRREL LÉPJ A FIÚ FEJÉRE----DE ELÖTTE NAGYÍSD KI A KÉPET
-Héjj fiam... azok a szép idők... jó kaják, piák, nők!
-Mert most mi van apa?
-Parizer, csapvíz, meg anyád...
http://www.snopes.com/inboxer/hoaxes/moonhoax.asp
Itt lehet olvasni a videóról bővebben. :)
-Te Gazsi! Szerezz lóvét, mert két hete nem volt egy falat hús sem a számban!
-Miről beszélsz asszony??? Neked az én f@rk@m karalábé? :D
Orbán: A legősibb, nyereg alá tört, magyar állat 5. lábát! És azt is csak akkor, ha támogatjátok ...
;)
Orbán: Attól még ott van!
.be
"Nem azt mondom, hogy nem volt Holdra szállás, csak nem akkor, nem úgy, és nem azok ahogyan azt az Apollóék mondják! A videó magáért beszél!"
Ja, és jött egy magas, szemüveges pápai fiú, aki találóan állapította meg: "Tüntetnek? majd megunják és hazamennek." Ő már tudja hogy mennek itt a dolgok.
"Orbán Viktor szóvivője szerint az Andrássy úti tömeg valójában az ott lévő Apple viszonteladó üzletébe akart bejutni. A szóvivő a Magyar Televízió Híradójára hivatkozva közölte, valójában a tömeg azt kiabálta, hogy "Macbook tok! Macbook tok!" A szóvivő szerint ez is arra utal, hogy Magyarországon nagy a jólét, mostanra sikerült stabilizálniuk a gazdaságot, amit elődeik rájuk hagytak." :D
Gyurcsány országát járja, s látja, hogy egy gyermek az újszülött kismacskákat pakolgatja:
- Ez is szoci, ez is szoci, ez a macska is szoci.
Gyurcsány nagyon megörül. Megsimogatja a kissrác buksiját és megdicséri. Pár nappal később ismét arra jár, és látja az említett fiút kismacskákat pakolgatni:
- Ez a macska fideszes, ez fideszes, ez is fideszes.
Ferencünk elkomorodik, majd megkérdezi a fiút:
- Mondd csak, hogy lehet, hogy múltkor még szocik voltak a macskák, most meg már fideszesek?
Mire a fiú:- Hát nem látja? Kinyílt a szemük.
Papa és mama bemegy a gyerekük szobájába és az ágyon egy kupac szado-mazo újságot találnak. Pár másodpercig döbbenten állnak, majd a papa megszólal:
- Szerintem ne verjük meg...
Egy szép tavaszi napon Juliska kihajtja a bikát a rétre. Épp ott legelteti Jancsi is a tehenét. Jancsi leheveredik Juliska mellé a fűbe. Egyszer csak arra lesznek figyelmesek, hogy a bika elkezdi hágni a tehenet.
Erre Jancsi:
- Juliska! Mi lenne, ha én is azt csinálnám, amit a bika?
- Hát, te tudod, Jancsi, a te tehened.