Re: nincs cím 2012. január 6. 23:39 kosami Előzmény: #464185 http://www.selfcontrolfreak.com/ EGÉRREL LÉPJ A FIÚ FEJÉRE----DE ELÖTTE NAGYÍSD KI A KÉPET