Az AG after hours- ön 4%pluszba!!tudsz mondani más etf-t,vagy tickert?,köszi
Az AG after hours- ön 4%pluszba!!tudsz mondani más etf-t,vagy tickert?,köszi
Az előző hetek emelkedésében egyes fórumokon az 1240-es szintet úgy emlegették, mint a long pozicióba való beszállás ideális sávját.
(ha idáig lemegy, akkor már mindenképpen érdemes venni.)
Most, hogy ide lement, itt egy elemzés:
http://www.finanzen.net/nachricht/zertifikate/ING-Markets-GOLD-ANALYSE-Heftig-abgeschmiert-4172486
(Eszerint - ha a mai napot 1245 alatt fejezi be - akkor ennél jobb alkalom már nem is létezik arra, hogy shorba menjünk:-)
Tud valaki olyan oldalt, ahol live lehet követni a forgalmat aranyban/ezüstben?
Ksz
Gondolom már minden kedves fórum olvasó közben arany meg ezüst longban van?
(Magasabb csúcs, alacsonyabb mélypont, bulis piac?)
Ha jól látom most van a fordulóponton, long vagy short?
Ha ilyen erős dollár mellett is megy felfelé, az igen erősen a long mellett szól.
Érdekes, nekem is pont ez jutott eszembe..
Itt egy hír:
http://index.hu/gazdasag/2014/12/24/elkezdte_szorni_a_dollart_oroszorszag/
Esélyesnek tartom, hogy előbb-utóbb az aranytartalékból is eladnak valamicskét.
jó, vettek, és majd eladjákl 800-on? vehettek volna MOL-t 24 ropiért is :D
a 2324-es hsz-ben a "nem latszik, hogy a DUMAN kivul vettek volna" uj ertelmet nyert.
A Bloomberg hírügynökség összefoglalója szerint az orosz jegybank akár az ország aranytartalékainak eladását is fontolóra veheti, ha nem sikerül a kamatemelésekkel megállítani a rubel gyengülését. Az orosz jegybank a múlt havi adatok szerint tartalékainak mintegy 10 százalékát tartotta aranyban, ez mintegy 1169,5 metrikus tonnányit jelent a nemesfémből. A bank egyik tisztségviselőjének az orosz törvényhozás számára készített beszámolójából kiderült, a jegybank november közepéig idén 150 tonna aranyat vásárolt.
ez az egyik:
https://www.youtube.com/watch?v=e2swqBPTCOQ
a többit nem emlékszem hol olvastam. nagyon feledésbe merült az arany, talán emiatt is.