Re: nincs cím 2009. november 12. 15:01 Zabás Előzmény: #152192 Az a röhej, hogy mi jobban örülünk/reagálunk a kicsit jobb USA adatra, mint az anyaország! Ráadásul elég szubjektív, hogy a hír jobb lett! :) Én adtam rá 21470-en!