Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #152192

Az a röhej, hogy mi jobban örülünk/reagálunk a kicsit jobb USA adatra, mint az anyaország! Ráadásul elég szubjektív, hogy a hír jobb lett! :)

Én adtam rá 21470-en!