gl
WaszeitungNem tudom szavakba önteni azt amit érzek...de szívesen megtettlegelném azt aki ilyen szépen nyomkodja a vétel gombot :D
Nem tudom szavakba önteni azt amit érzek...de szívesen megtettlegelném azt aki ilyen szépen nyomkodja a vétel gombot :D