Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX0912

Re: gg

#155269 Kissherceg Előzmény: #155268

a délelőtti 21400 az volt :) Most is az van hosszabb távra, egyszerűen most pihenek, idegileg fáradt vagyok :)

Re: gg

#155268 Hathor Előzmény: #155258

200 alatt vagyunk, dolcsi 1.486

usa mínuszos.. többi nap követheti ezt a napot szerintem.

Mit szólsz mester? találjunk már ki egy jó beszállót lefele.

szerk: fogadok felkötik 200ra. :)

Re: gg

#155262 rbbj11 Előzmény: #155258

mi lesz herceg, nyomd bes a kastélyod fedezetnek, és shortolj. Innen a hülyének is megéri ilyen kt mellett ;)

Re: gg

#155260 rbbj11 Előzmény: #155247

na jo, gondolkoztam. DJ többet nem emelkedik, mnt tegnap, ez tutkeráj. És ma erre ilyen minuszt csinált a bux. Akkor holnap se lesz plusszos. Shortokat átviszem

Re: gg

#155242 akpo7 Előzmény: #155228

EUR/USD tamogatna az esest, de valoban nem lehet tudni. Tegnapi USA zarora pl. egyaltalan nem ezt vartam ma, erre tessek. Lehet, vkik rajottek, h. tulertekelt rohadtul a BUX?

Re: gg

#155228 BudFox Előzmény: #155214

de már nyitottam egy másik pakkot..most úgy néz ki esni akar USA is..nemtudom....már nem mondok semmit...semmi se biztos.

Re: gg

#155214 BudFox Előzmény: #155127

nemigaz meddig tartott mire ezt az 1k -t is le tudtam zárni :DD

egész nap megy a tökölés ma is...szánalmas..