Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

Waszeitung Előzmény: #151523

Lassan én sem hiszek benne,de bízom még :D

Ha most a kemény dióknál nem fordul le akkor én is kihirdetem a "szükséglong" állapotot...