Re: gl
Waszeitung Előzmény: #151523Lassan én sem hiszek benne,de bízom még :D
Ha most a kemény dióknál nem fordul le akkor én is kihirdetem a "szükséglong" állapotot...
Lassan én sem hiszek benne,de bízom még :D
Ha most a kemény dióknál nem fordul le akkor én is kihirdetem a "szükséglong" állapotot...