KT szép holnap megint gap?
Akkor fogok nagyon haragudni magamra
Kellett nekem 200-ra tenni a pf védőt, most őszintébben mosolyognék :-)
KT szép holnap megint gap?
Akkor fogok nagyon haragudni magamra
Kellett nekem 200-ra tenni a pf védőt, most őszintébben mosolyognék :-)
Fogadalom megszegve, de a long dobva 435-440 kozott. (Nyereseges fogadalom megszeges volt.) :)
Ne menj olyan messze, allj ki Pesten vmivel es ha arra jar egy broker, jon a profit.
:)))
KOmolyan kimegyek és kutyaszart fogok árulni az USAban! Ezek mindent sz@rt megvesznek! :)
még az van. Tudjátok jol, h. mindig korábban lépek ;) Korán kelő tipus vagyok :)
Én adtam,holnap kiderül kinek érte meg :D
ne legyen már túlcsordulás egy elszámoló rendszerben :)
sztm is long van.
Lehet, hogy lesz rá mégis alkalmam?
Viszont II.-ra 600-ról szeretnék
hopp-kopp, beverte a fejét az első falba
Pedig ez még csak a fal széle volt....
Lassan én sem hiszek benne,de bízom még :D
Ha most a kemény dióknál nem fordul le akkor én is kihirdetem a "szükséglong" állapotot...