Én valami ilyesmire számítottam, túl hamar tört ki! Ez simán lehet állkitörés ezért!
Én valami ilyesmire számítottam, túl hamar tört ki! Ez simán lehet állkitörés ezért!
Jobb korán,mint későn.
Kicsit sokat vaciláltam.
1380on csak nézegettem,1395 ön vettem csak.
Én meg kicsit korán vettem bele, szokás szerint. Másnap kaphattam volna jobb áron is.
Az én céláram napos alakzatból 1340-en kitörve /emelkedő 3szög/ 1530!
De én sem tennék rá, sajnálom, hogy a 1340-es kitörést kihagytam, pedig még figyeltem is, ak tegnap de el kellet mennem, bababútorért :(
nálam 1420 a hetes chart alapján
elvileg 1520 a célár, de pénzt nem tennék rá. 1340es kitörést megvettem majd kistoppoltak :) szintén zenész voltam
Én még tartom. Vajon meddig mehet?
Lassan ennek is lehetne stoppot rakni alá.
Nyugi, én tegnap adtam el 59-en, szintén jó gondolat volt...
Te hü..e, mar..a, nem tudtál vele várni még két napot? Megduplázta volna a nyerőt azóta :W
Örülök, hogy tegnap visszavontam 350-en a vételi megbízásomat :-(
kicsit többet is vehetnének, hogy jobban meginduljon
most napok óta nem nagyon voltam itt. csak egyszer naponta..
megnézem, köszi..
de zabással kielemeztük már :)
Én két napja elemeztem, de aki oldalt nem ovlassa..:)