Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #179090

Az én céláram napos alakzatból 1340-en kitörve /emelkedő 3szög/ 1530!

De én sem tennék rá, sajnálom, hogy a 1340-es kitörést kihagytam, pedig még figyeltem is, ak tegnap de el kellet mennem, bababútorért :(