Re: nincs cím 2010. január 14. 12:09 Zabás Előzmény: #179090 Az én céláram napos alakzatból 1340-en kitörve /emelkedő 3szög/ 1530! De én sem tennék rá, sajnálom, hogy a 1340-es kitörést kihagytam, pedig még figyeltem is, ak tegnap de el kellet mennem, bababútorért :(