Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fg

Margaretta Előzmény: #330116

Én azért nem zártam a felét, mert a TraderSzobában megírták, hogy a blúkat hol érdemes venni és az még jóval alatta volt a 20542-höz tartozó hatinak. (Jó aránnyal adják a jó tippeket, kipróbáltuk már többször)