Re: nincs cím
Csokigyáros Előzmény: #330143no hazaértem... megint pozi nélkül... záródott a shortom... szép volt...
kellett... végre valamit köszönhetek a kormányunknak :)))
no hazaértem... megint pozi nélkül... záródott a shortom... szép volt...
kellett... végre valamit köszönhetek a kormányunknak :)))