Re: nincs cím
Margaretta Előzmény: #330139Nahát! Nem vártad meg a 19k-t :)
Én meg egész el vagyok szállva magamtól, hogy a mai esés 16 db kontiját csak egyedül én vettem vissza a napi aljon :)
Nahát! Nem vártad meg a 19k-t :)
Én meg egész el vagyok szállva magamtól, hogy a mai esés 16 db kontiját csak egyedül én vettem vissza a napi aljon :)