Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Alex74

Sziasztok,

tegnap vettem záróban, most meg 635-ön, mert akkor értem gép elé.

Próbálom Ricsi tanfolyamán hallottakat alkalmazni, ha a stop kiüt akkor eldobtam :o)

PS: Ricsi majd azt mondja, hogy felezzem meg és úgy rá a stop, de inkább bővítem majd 900-on és úgy a stop vissza 700-ra az összesre :o)