Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #331063

nah..ráadtam 2k -t..fantasztikus mennyiség...most rohanok..majd leszek később....

(ilyenkor szokott 150 pontot felfelé ugrani a BÉT máskor :-)) úgyhogy lehet készíteni srácok a zsetont ráadni :DD )