Re: nincs cím 2010. november 30. 10:26 BudFox Előzmény: #331063 nah..ráadtam 2k -t..fantasztikus mennyiség...most rohanok..majd leszek később.... (ilyenkor szokott 150 pontot felfelé ugrani a BÉT máskor :-)) úgyhogy lehet készíteni srácok a zsetont ráadni :DD )