Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #331086

igen... volt aki otp-t még 1200nál is shortolta...onnan már hova..lefele max 1200pont volt bennefelfelé meg én 5400ig vártam fel...