Re: nincs cím 2010. december 1. 9:33 Amatoregy Előzmény: #331439 Neki nem, ennyi a napi bevétele... Kezd olyan érzésem lenni, hogy mégis lesz Mikulás rally. Ne kérdezzétek, hogy miért, de szerintem 22 K-t is el tudok képzelni határidőben december végéig...