Re: nincs cím 2010. december 1. 9:42 Láma Előzmény: #331443 "Ne kérdezzétek, hogy miért, de szerintem 22 K-t is el tudok képzelni határidőben december végéig... " Az nem nagy teljesítmény 1112 már most 21860. Légy merészebb. :)))))