Aranykereszt (vagy mi a fa... ) az :-)
Asszongya:
"Hosszabb távon a felvásárlási sztori támogathatná az emelkedést, melyet múlt héten a Magyar Telekom igazgatóságának elnöke megpróbált hűteni."
Megpróbálta hűteni??? Konkrétan nyakába öntött 1 kamion jeget!! Csóró "felvásárlási sztori" felkapott két pulcsit hirtelen, hogy ne faggyon meg teljesen! Nevezzük nevén a drága elnök asszonyt (úgy szeretném magamhoz ölelni :-) Ő Nincsoka Günther. Akinek mellesleg nem kellene eljátszani az illetékes elvtársnőt, mert nem az ... bár ő úgy gondolja (csókolom a kis kezecskéjét neki). Amennyiben véletlenül mégis csak felvásárolnák ezt az izét, akkor remélem a következő munkahelye valami hűtőházban lesz! Ott "managereskedhet" majd sokáig.