az pedig tragikus hogy itt a fórumon És bárhol a közbeszédben értelmes emberek közt is az az első gondolat, hogy egy esetleges kormányváltás vagy baloldali megnyilvánulás, csak azt az egyetlen célt szolgálhatja, hogy saját céljaikra és saját gazdagodásukra hogyan használhatják az ország forrásait. Egyrészt szerintem buta dolog azt gondolni hogy minden ellenzéki meg ez a mozgatórugója másrészt ki kell követelni hogy legyenek olyanok közszereplők és politikusok akik nem saját pénzük ként kezelik a közpénzt akkor már a Puzsér minden ellenszenv ellenére a legalkalmasabb politikusnak mert legalább elvek mentén formál véleményt és nem vagyonszerzési céllal