Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #364768

Robot belehúzhatna 2700 körül kéne lennünk

Mai pakk egy része (500 db) realizálva.

Készülök a 2. körre.

Elkapkodtam. :-/