Re: nincs cím 2011. március 25. 9:20 zeeh_ Előzmény: #364768 Robot belehúzhatna 2700 körül kéne lennünk Mai pakk egy része (500 db) realizálva. Készülök a 2. körre. Elkapkodtam. :-/