Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #364763

szép; micsoda mákom volt, hogy ma megérkezett egy kis pénz a számlámra; más célból, de addig egy bátor húzással beléptem ide, igaz csak 360 darabbal, de eddig jó döntésnek bizonyult. :)