Re: nincs cím 2011. január 25. 15:33 Fornit Előzmény: #345177 1982 Pokolgép - A jel Amit első változatnak gondoltunk mégsem az. Itt még Paksi Endre gitározik és ő Kalapács Józsival együtt is énekel... Maga a változat/zene nem túl jó, de múzeális érték:))