Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #345177

1982 Pokolgép - A jel

Amit első változatnak gondoltunk mégsem az.

Itt még Paksi Endre gitározik és ő Kalapács Józsival együtt is énekel...

Maga a változat/zene nem túl jó, de múzeális érték:))