Ga-Pi : Little Train
Pupy Y Los Que Son Son - La Borrachera
Klipp nincs hozzá, de a zene jó :)
Meg kell becsülni ezeket a történelmi hagyatékokat. :)
1982 Pokolgép - A jel
Amit első változatnak gondoltunk mégsem az.
Itt még Paksi Endre gitározik és ő Kalapács Józsival együtt is énekel...
Maga a változat/zene nem túl jó, de múzeális érték:))
Roy Orbison - In Dreams
A videón bevillan Dean Stockwell, Dennis Hopper, Kyle Maclahlan, Isabella Rossellini és Laura Dern.