Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #605397

jaj de ott részvényre kellett tippelni kreg jenő36

következő tippre maga is tehet be valamit fotex is jó lesz))

egyébként dax, sp long 1:1-be lett beszámolva, olyan meg nincs, még magának se lombard bajnoka + otp long is nyerős, sajna egyedül a saroktelek (célár 49990 buxer ))))) szar, matgab effektus buxigab effektus miatt

nutex? oszt milyen osztalék meséld mert még a tavalyi se lett kifizetve 1 év infláció pápá el is vitte a felét annak az 1 millió darabos mlm gyémánt gyűrűben )))))

.

tényleg a következő ute meccsre mekkora zakót jósolna sorozatban?