Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604971

Jaj, Jenő bá. Mitől bull? Még arra is képtelenek, hogy haveri kutyukkal felhúzzák az árfolyamot, úgy mint anno a médiást 150-ről 490-ig. Tegnap mehetett volna... Csak 3-4 napig kell kiakasztani nyitóban, tartani, megvenni a pár maradék beragadtól 60-ig, utána szabad az út. Aztán 300 körül lehet szórni, néhány kamuhírrel megtámogatva. Ha Böjthének volt pinkája kp-s emelésre, 300 millióval simán kihúzható 300 ft-ig. Valag pénzt kereshetnének így. Na mindegy, engem már nem érdekel, hogy mi lesz. Nem izgulok, de mondjuk azt jó látni, ha pörög a papír. :-)