Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #615522

Böjthe pakk meg az ehep-wamsler mutyi fog szavazni, szerintem kisbüfi nem lesz ott, max zsada.

amúgy nem is lehetett volna pénteken, mert akkor van az ehep-gyűlés... ahol ugye alapból megvan az 50%, viszont egyszerre azonos időben 2 helyen még ők sem tudnak ott lenni... re: Georgi Kornél :))