Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #615525"Most már biztos,hogy a közkéz több mint 50%-ék.
Bukott az az elmélet,hogy a bennfentesek gyűjtik a több 5%-nál kisebb paketteket,hogy ne kelljen jelenteni.
A valóság az,hogy a részvény jelenleg is tele van beragadt kisbüfik tömkelegével.
link
fci"
amúgy ez nem biztos, mivel már van friss, keler általi adatok alapján készült részvénykönyv, akit érdekel, megnézheti a cégnél... persze, ha van papírja. :)
ha egyik nap unatkozom, majd megnézem, kíváncsi vagyok, hogy 4000-nél több, vagy kevesebb részvényes van-e.