Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #615525

"Most már biztos,hogy a közkéz több mint 50%-ék.

Bukott az az elmélet,hogy a bennfentesek gyűjtik a több 5%-nál kisebb paketteket,hogy ne kelljen jelenteni.

A valóság az,hogy a részvény jelenleg is tele van beragadt kisbüfik tömkelegével.

link

fci"

amúgy ez nem biztos, mivel már van friss, keler általi adatok alapján készült részvénykönyv, akit érdekel, megnézheti a cégnél... persze, ha van papírja. :)

ha egyik nap unatkozom, majd megnézem, kíváncsi vagyok, hogy 4000-nél több, vagy kevesebb részvényes van-e.