Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #624059

TP sem házalt, haveri mutyi volt mind, ahogy most is.

A végkifejlet most sem biztos, hogy Neked ill. a jelenlegi, régi részvényeseknek jó lesz..., ez nagyon valószínűsíthető...