Re: nincs cím 2013. május 21. 19:27 Sly-- Előzmény: #624059 TP sem házalt, haveri mutyi volt mind, ahogy most is. A végkifejlet most sem biztos, hogy Neked ill. a jelenlegi, régi részvényeseknek jó lesz..., ez nagyon valószínűsíthető...