Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mr_insider Előzmény: #624054

erről egyszer már leírtam a véleményem...mégpedig, hogy ez a sok apport 1 helyről jött...tehát nem az volt,h TP ék házaltak ennél a cégnél, annál a cégnél és úgy tömték meg a holdingot, hanem 1 helyről minden, magyarul tulajdonos váltás történt itt, és ha már beapportáltak, akkor kellett a stabil többség(ezért az ekkora apport....) és amit már sokadjára írtam, nem hiszem, hogy a tényleg értékes cégeket, ilyen TP féle apportos "játékkal" akarnák majd hagyni elveszni és tönkre menni....