Eltudok képzelni a tegnapi esés után egy a-b-c korrekciót, elsősorban 12.642-vel. Persze, ehhez a 12.522-vel kellene előbb megbirkóznia és föléje kerülnie!

Eltudok képzelni a tegnapi esés után egy a-b-c korrekciót, elsősorban 12.642-vel. Persze, ehhez a 12.522-vel kellene előbb megbirkóznia és föléje kerülnie!

Sziasztok, jó reggelt!
A tegnap látottak irgalmatlanul sok pénzébe kerülhetett a FED-nek! Tudták, hogy nagyon rossz GDP adat lesz, ezért hatalmas összeget mozgósítottak, amivel minden eladási próbálkozást meghiúsítottak. Vettek mindent, csakhogy ne essenek az indexek.
Meddig tudják ezt megtenni? Kérdés, lehet, hogy nem sokáig! Egy biztos: csúnya vége lesz ennek!
Térjünk rá a DAX-ra:
Nehéz megmondani, hogy az EKB mit lép a tegnapi USA sziporkázás után.
Nézzük először azt, ha az EKB is vásárlásba kezdene:
9 óra előtt, vagy kevéssel utána 12.522 fölé kellene tornázniuk.
1.) 12.522 felett az első cél a 61.8%-os fibo 12.642 lenne.
2.) Második cél: (ha átmegy rajta) 78.6%-os fibo 12.751
3.) Kicsi az esély, hogy felmenjen 12.890 környékére.
Ha esünk tovább:
12.239 után lemehetünk az SMA(200) -hoz 12.208-hoz.
12.208 alatt 12.050-11.950 lehetne a cél.

Valóban nem kell itt semmi racionalitást keresni. A Kodak példája azt mutatja, hogyan működik a zárt osztály a részvény piacon.
Na ezek az usakok hozták a formajukat. Faang megint megy holnap 5-10%-ot, pint ahogy megírtam.
Ez alapjan en nem várok esést sem Ázsiában, sem a Dax-nal, inkabb egy medvecsapda volt ez a mai, kiütötték a longosokat, aztan mehet minden ath-ra...
Egy érdekes verzió lehetne, ha ezekből a plusz 5-10%-okbol levernék ezeket a papirokat mínuszba. Na az vicces lenne... De amikor a Kodaknal arra, h kap 7XXm usd hitelt es alapit egy uj üzletágat, arra harminc-negyvenszerez a reszveny árfolyama, ott nem hiszem, h bármi racionalitást kellene keresni...
Hajnalban az ázsiai piac még fog egy lefele kört tenni. Aztán persze reggel majd visszatöltik. Holnap péntek, ami ezzel a jelenleg kialakult helyzettel, nem túl ideális long pozi. Főleg délutántól....
Mára abbafejezem valószínűleg. Nehezen viselem, amikor ilyen mozgásokat hagyok ki. Ráadásul már tegnap is csak a shortot vártam, de a DAX-ban a mértéke sokkolt. Rocco is 12635-ig sorolta fel a támaszokat, ezt valószínűleg ő sem várta.
https://www.godmode-trader.de/analyse/dax-tagesaus...
Köszönöm a segítséged.
De az nagyon elveszett. Putyinnak valószínűleg 10-szer annyi esze van, mint a Trumpnak.
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%
De, most ilyen esésnél nem nagyon hiszek ebben!
Lenthor, ez a DAX C/2 hullám elvileg ugye 0,854-es Fibo-ig, azaz 13000 fölé is mehet?
A -32.9%-os GDP esés után tette be a posztját a népszavazás elhalasztásáról.
Írtam délután. hogy ezt nehéz lesz megmagyarázni.
Hát igen! Érzi, hogy ég a ház! A nagy demokráciában, akkor eldönthetné, hogy visszavonásig Ő az elnök.
Ki vonhatja vissza? Hát Ő maga!
Nem, de a DAX sem. És nem kétlem, hogy ez is az USA műve volt ma.
Lezártam mindent, S&P-t, DAX-ot, mínuszból, gyakorlatilag nullában.
Most néztem a 15 perces Futurest. Ott is jó lenne a 12.517.
Short nyitásra sem lenne rossz még.