Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861988 Lenthor Előzmény: #861987

12.357-en nyitottam longot, de kockázatos, lehet nem hagyom holnapig. Viszont van short fedezete nyereséggel.

dax

#861986 Lenthor Előzmény: #861985

A 7-8 ezres tartomány ideálisnak tűnik. Több célár ide mutat.

Persze a napokban fog kiderülni, hogy valóban a "C" hullám fut-e már!

dax

#861985 Lenthor Előzmény: #861983

KB58! Megint kihagyod?

Ha ez a "C" hullám, akkor a következő célárak lehetnek:

- az A-B hullám 61.8%-a kb. 10.198

- az A-B hullám 100%-a 8.272

- A hullám=C hullám méretével kb. 7.756

- az A-B hullám 123.6%-a kb. 7.083

és, de ez már nagyon alacsony

- az A-B hullám 161.8% -a kb. 4.845

Biztos, hogy érdemes kihagyni. Nem kell mindig a tetőről nyitni. Majd sajnálkozol, hogy ezt a jó lehetőséget megint kihagytad, pedig láttad, hogy mi fog történni.

Egy biztos, most jól látható öt hullámnak kell lennie

(1-2-3-4-5)

https://invst.ly/rmjrd



dax

#861979 KB58 Előzmény: #861978

Hol kellene nyitni DAX longot, itt valahol?

Szarvasvadasz július 8-i chartja alapján a 12300 környéke az esés ideális célzónája:



S&P500

#861973 KB58 Előzmény: #861971

Lehet, hogy az amerikaiak két kézzel adják a német piacot, és helyette próbálják venni, tartani az USA piacot?

S&P500

#861971 Mr. 50% Előzmény: #861969

Meglepett ez a mai esés, főleg a mértéke és az intenzítása.

13380 -nál mennyivel mehetünk még mélyebbre? Az USA piac még lószart sem esett.