5 perces lehetőség egy kis emelkedéshez.

Lehetséges, hogy megpróbálkozik a 38.2%-os fibo-val 11.357 környékével?
_____________________________________________

Talán most már tényleg dél lesz az irány.
11480-ig lemehetne
Talán megvolt a visszateszt és mehetünk le. Shortokat tartom.
Ha így marad, akkor meg is lesz lefelé a harmadik rés, én zárom délelőtt a shortok felét.
A gyémánt alakzatról nekem az rémlik, hogy hosszabb időtávon épül ki, nem 1-2 nap alatt. Sima bear flag lesz ez. De mindegy végülis, megyünk le.
Ma ráadásul nem is leszek, a megbízásokra kell hagyatkoznom.
Telefonról tudom csak nézni.
Ráadásul már 11.530 alatt is vagyunk.
Pedig de kellett volna egy kis felfelé korrekció!

Szia Lenthor
Ez nagyon lefele néz ki, kíváncsi leszek, hogy valamennyi felfele lesz-e?
Nagyon kell vigyázni!
Most nézem, hogy a gyémánt alakzatból lefelé lépett ki és ebben az estben a cél ár kb. 11.040.

Tökéletes "gyémánt alakzatot" csinált 15 percesen. Jelenleg rossz irányban indult el, pedig ebből felfelé kellene.
A lényeg, hogy 11.530 alá tartósan ne menjen le. Leszúrhat, de gyorsan vissza kell ugrania.

Sziasztok, jó reggelt!
Korán reggel éhgyomorra, hogy meg ne rontsa a gyomrunkat egy kis szösszenet a mai DAX mozgás lehetőségeire, ahogyan megálmodtam!
Kulcsfontosságú szint a 11.600!!!
1.) Nézzük először, ha áttöri és engednek egy kis korrekciót felfelé:
Felmehet 11.830-ig! Innen visszajöhetne 11.560-11.600-ig, majd felmehetne akár 12.000-12.030-ig.
Nos ez a longos verzió!
2.) Nézzük a shortos verziót:
Nem tudja áttörni a 11.600-at és elindul lefelé.
Első cél 11.340 környéke. Innen lehetne egy kis felfelé korrekció, majd elindulna lefelé 11.260-ig.
11.260-nál megint fontos szint.
Választhatja, hogy elég az esés és elkezd innen emelkedni.
Ha letöri a 11.260-at, akkor további merülés:
- 11.100
- 11.025!!! ismét fontos szint
- 10.858

Sziasztok, jó reggelt!
Korán reggel éhgyomorra, hogy meg ne rontsa a gyomrunkat egy kis szösszenet a mai DAX mozgás lehetőségeire, ahogyan megálmodtam!
Kulcsfontosságú szint a 11.600!!!
1.) Nézzük először, ha áttöri és engednek egy kis korrekciót felfelé:
Felmehet 11.830-ig! Innen visszajöhetne 11.560-11.600-ig, majd felmehetne akár 12.000-12.030-ig.
Nos ez a longos verzió!
2.) Nézzük a shortos verziót:
Nem tudja áttörni a 11.600-at és elindul lefelé.
Első cél 11.340 környéke. Innen lehetne egy kis felfelé korrekció, majd elindulna lefelé 11.260-ig.
11.260-nál megint fontos szint.
Választhatja, hogy elég az esés és elkezd innen emelkedni.
Ha letöri a 11.260-at, akkor további merülés:
- 11.100
- 11.025!!! ismét fontos szint
- 10.858
_____________________________________________
A 12.030-ig tartó felfelé korrekciónak most nézem 4 óráson lenne is esélye!
1.) Itt található a Donchian középvonala!
2.) Számozás alapján, ha tegnap volt a "iii" hullám alja, akkor a "iv" hullám általában a "iii" hullám nagyságának a 38.2%-ig mehet fel és az 12.030 környéke.
A "iv" hullám a-b-c hullámból épül fel és így a 11.811 környéki pink kis "a" hullám is jónak tűnne, mert az pont a 23.6%-os fibora esik.
Szóval most már csak az a lényeg, hogy engedik vagy sem a felfelé korrekciót.
-------------------------------------------------------------
Sziasztok, jó reggelt!
Továbbra is egy kis felfelé korrekció kellene, de nem nagyon engedik. Legalábbis eddig. Talán ma!
Valóban nem túl optimista a DAX mozgása a mai csúcs után éjfélt követően.
Valószínűleg jöhet a Lenthor által is jelzett negatív szcenárió bearish zászlóval a 101XX irányába. Lásd Rocco mai, legutolsó elemzését is (újabb 1300 pont esés):
https://translate.google.hu/translate?hl=hu&tab=wT...
Jelenleg nem tűnik optimistának a befejezés.
Pláne ilyen jó GDP adat után.
Viszont így is plusszos a SPuri index napon belül.
Szia Lenthor! Ezt a ma/holnapi felmenetelt milyen szintig tudod elképzelni? 11920 -nál esetleg feljebb is mehet? Illetve hétfőtől lefele irányba reálisan hova várod az alját?