Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Talán megvolt a visszate…

#864234 Peta60

Talán megvolt a visszateszt és mehetünk le. Shortokat tartom.

Ha így marad, akkor meg …

#864231 Peta60

Ha így marad, akkor meg is lesz lefelé a harmadik rés, én zárom délelőtt a shortok felét.

dax

#864230 Peta60 Előzmény: #864225

A gyémánt alakzatról nekem az rémlik, hogy hosszabb időtávon épül ki, nem 1-2 nap alatt. Sima bear flag lesz ez. De mindegy végülis, megyünk le.

dax

#864224 Lenthor Előzmény: #864223

Tökéletes "gyémánt alakzatot" csinált 15 percesen. Jelenleg rossz irányban indult el, pedig ebből felfelé kellene.

A lényeg, hogy 11.530 alá tartósan ne menjen le. Leszúrhat, de gyorsan vissza kell ugrania.

https://invst.ly/snbgt


dax

#864223 Lenthor Előzmény: #864172

Lenthor Előzmény: #864167

Sziasztok, jó reggelt!

Korán reggel éhgyomorra, hogy meg ne rontsa a gyomrunkat egy kis szösszenet a mai DAX mozgás lehetőségeire, ahogyan megálmodtam!

Kulcsfontosságú szint a 11.600!!!

1.) Nézzük először, ha áttöri és engednek egy kis korrekciót felfelé:

Felmehet 11.830-ig! Innen visszajöhetne 11.560-11.600-ig, majd felmehetne akár 12.000-12.030-ig.

Nos ez a longos verzió!

2.) Nézzük a shortos verziót:

Nem tudja áttörni a 11.600-at és elindul lefelé.

Első cél 11.340 környéke. Innen lehetne egy kis felfelé korrekció, majd elindulna lefelé 11.260-ig.

11.260-nál megint fontos szint.

Választhatja, hogy elég az esés és elkezd innen emelkedni.

Ha letöri a 11.260-at, akkor további merülés:

- 11.100

- 11.025!!! ismét fontos szint

- 10.858

https://invst.ly/smq5v


dax

#864222 Lenthor Előzmény: #864173

Lenthor Előzmény: #864167

Sziasztok, jó reggelt!

Korán reggel éhgyomorra, hogy meg ne rontsa a gyomrunkat egy kis szösszenet a mai DAX mozgás lehetőségeire, ahogyan megálmodtam!

Kulcsfontosságú szint a 11.600!!!

1.) Nézzük először, ha áttöri és engednek egy kis korrekciót felfelé:

Felmehet 11.830-ig! Innen visszajöhetne 11.560-11.600-ig, majd felmehetne akár 12.000-12.030-ig.

Nos ez a longos verzió!

2.) Nézzük a shortos verziót:

Nem tudja áttörni a 11.600-at és elindul lefelé.

Első cél 11.340 környéke. Innen lehetne egy kis felfelé korrekció, majd elindulna lefelé 11.260-ig.

11.260-nál megint fontos szint.

Választhatja, hogy elég az esés és elkezd innen emelkedni.

Ha letöri a 11.260-at, akkor további merülés:

- 11.100

- 11.025!!! ismét fontos szint

- 10.858

https://invst.ly/smq5v

_____________________________________________

Lenthor Előzmény: #864172

A 12.030-ig tartó felfelé korrekciónak most nézem 4 óráson lenne is esélye!

1.) Itt található a Donchian középvonala!

2.) Számozás alapján, ha tegnap volt a "iii" hullám alja, akkor a "iv" hullám általában a "iii" hullám nagyságának a 38.2%-ig mehet fel és az 12.030 környéke.

A "iv" hullám a-b-c hullámból épül fel és így a 11.811 környéki pink kis "a" hullám is jónak tűnne, mert az pont a 23.6%-os fibora esik.

Szóval most már csak az a lényeg, hogy engedik vagy sem a felfelé korrekciót.

https://invst.ly/smql5

-------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

Továbbra is egy kis felfelé korrekció kellene, de nem nagyon engedik. Legalábbis eddig. Talán ma!

Jelenleg nem tűnik optim…

#864213 TrendMan

Jelenleg nem tűnik optimistának a befejezés.

Pláne ilyen jó GDP adat után.

Viszont így is plusszos a SPuri index napon belül.

dax

#864209 Mr. 50% Előzmény: #864206

Szia Lenthor! Ezt a ma/holnapi felmenetelt milyen szintig tudod elképzelni? 11920 -nál esetleg feljebb is mehet? Illetve hétfőtől lefele irányba reálisan hova várod az alját?